DİSTRİBÜTÖR VE BAYİLİKLER

HORN

Paul Horn şirketi 1969 yılında Almanya'da kuruldu ve 20. yüzyılın son çeyreğinde hızla büyüdü. 1990'larda, Horn'un yüksek hassasiyetli kanal açma takımlarının satışını ve dağıtımını denetlemek için kilit pazarlarda bir dizi denizaşırı iştiraki kuruldu.

Büyük Britanya, Kuzey İrlanda ve Eire'ye 1995 yılında New Milton, Hampshire'da ofisleri ile kurulan Horn UK hizmet etti. Satış ve üretim faaliyetlerindeki hızlı büyüme kısa sürede daha büyük tesislere duyulan ihtiyacı tespit etti ve şirket 1999 yılında Ringwood'daki mevcut evine taşındı.

1996'dan itibaren İngiltere şirketi, katı modelleme CAD / CAM tesislerinin kurulmasıyla desteklenen yerel pazar için özel kesici uçlar üretti. Özel ürünler ve uygulama mühendisliği desteği Horn'un Birleşik Krallık ve İrlanda'daki başarısında önemli bir faktör olmuştur. Sonuç olarak Horn, havacılık, savunma, otoyol dışı, hidrolik, genel hassas mühendislik ve petrol endüstrisi tedarik sektörlerinde güçlü bir konuma sahiptir.

2004 yılında şirket, tesislerin büyüklüğünü iki katından fazla artıran büyük bir üretim genişlemesine yatırım yaptı. Sekiz adet CNC uçlu taşlama makinesi kuruldu ve Horn UK grubun ana standart Mini tarzı kesici uçlar kaynağı oldu. Üretim, ISO 9001 onaylı kalite güvence sistemi altında çalışır ve çevre sistemleri ISO 14001 uyumlu olarak sertifikalandırılmıştır.

2006 yılında, İngiltere pazarı için özelleştirilmiş özel kesici uçların yerel üretimi için iki ek CNC makinesi kuruldu, o zamandan beri iki makine daha eklendi. Bu, özel ürünler için gelişmiş yerel üretim kapasitesi sağladı.

Horn Cutting Tools Ltd. 2008 yılı başında kurulmuştur. Şu anda satış, tasarım, imalat, müşteri eğitimi ve uygulama desteği yapan yaklaşık 54 tam zamanlı personel bulunmaktadır.

©2020 - FURKAN MAKİNA TAKIM. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi