KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı FURKAN MAKİNA TAKIM´ya (Bu metinde "FURKAN MAKİNA TAKIM" olarak kullanılacaktır) aittir.

FURKAN MAKİNA TAKIM internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, FURKAN MAKİNA TAKIM ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı FURKAN MAKİNA TAKIM internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini furkantakim.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. furkantakim.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

FURKAN MAKİNA TAKIM internet sitesini ziyaret eden ve FURKAN MAKİNA TAKIM sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - FURKAN MAKİNA TAKIM. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi